راهنمای نصب ADSL
تاریخ : جمعه، 27 فروردین، 1389
موضوع : نرم افزار


بسیاری از مشترکین ما در نصب و راه اندازی ADSL مشکل دارند بنابراین در این مقاله سعی کردم به ساده ترین روش آن را آموزش بدم. ما در اینجا از مودم های TP-LINK و D-LINK که با پورت شبکه وصل می شود استفاده کردیم که روش نصب آن با سایر مودم ها با پورت شبکه تفاوتی نمیکند. اول می ریم سراغ اتصالات. بعد از اینکه مودم را توسط آداپتور به برق متصل کردید سایر اتصالات را طبق شکل زیر انجام دهید. فقط توجه کنید که تنها پورت شبکه استفاده کنید و فقط زمانی از کابل USB استفاده کنید که کامپیوتر شما کارت شبکه نداشته باشد.پس اطمینان از درست وصل کردن اتصالات کلید پاور مودم را که پشت دستگاه است بزنید و حدود یک دقیقه منتظر بمانید تا مودم راه اندازی شود. (لازم به ذکر است مودم شما باید قبلا توسط شرکت کانفیگ شده باشد)

روی مودم چند تا چراغ روشن می شود که در واقع وضعیت دستگاه را نشان می دهد و شما می توانید با آن در صورت بروز مشکل عیب یابی کنید. در حالت عادی باید چراغ POWER , DSL - LINK , LAN روشن باشد.

حالا باید کانکشن ای دی اس ال ایجاد کنیم. از مسیر تصویر زیر Network Connection را باز کنید

در سمت چپ Create new Connection بزنید

مطابق تصاویر زیر مرحله به مرحله جلو بروید تا کانکشن ایجاد شود

حالا بعد از زدن Finish یه کانکشن روی صفحه دسکتاپ شما ایجاد میشود که دبل کلیک کنید و یوزر و پسوردی که از شرکت گرفته اید آنجا وارد کرده و کانکت کنید.منبع این مقاله : سینا کامپیوتر
http://www.sinacomputer.ir

آدرس این مطلب :


INP_Nuke © IranNuke.com