ايميل ياهو به سازي مي‌شود
تاریخ : یکشنبه، 21 شهریور، 1389
موضوع : اخبار


ياهو به‌منظور مهار كاهش كاربران و مقابله با امكانات عرضه شده از سوي مايكروسافت و گوگل و سايت‌هاي شبكه اجتماعي فيس بوك و توييتر، سرويس اي‌ميل خود را به‌سازي مي‌كند.
تغييرات برنامه‌ريزي شده براي Yahoo Mail بخشي از پروژه‌اي با نام كد Minty بوده و افزايش سرعت اين خدمات در بازارهاي خارجي ياهو كه اتصال اينترنتي آن‌ها كندتر از كشورهايي مانند آمريكاست را مدنظر دارد.
ياهو هم‌چنين در حال تغيير ظاهر اين سرويس است تا آن را به طراحي ساده‌تر برنامه اي‌ميلي شبيه كند كه در دستگاه‌هاي قابل حملي مانند آي‌پد اپل يا تلفن‌هاي آندرويدي دانلود مي‌شود. انتظار مي‌رود به‌روزرساني‌هاي سرويس اي‌ميل ياهو در پاييز جاري عرضه شود.
مديران ياهو اوايل سال جاري طراحي مجدد برنامه‌ريزي شده اين خدمات را با تحليلگران مالي و طراحان برنامه در ميان گذاشته بودند اما اين پروژه خيلي كم مورد توجه قرار گرفت. 
ياهو ميل با 97 ميليون كاربر منحصر در ماه اوت، سرويس اي‌ميل شماره يك در آمريكا شناخته شده و جي‌ميل گوگل و هات ميل مايكروسافت پس از آن قرار دارند اما اين آمار پايين‌تر از 107 ميليون بازديدكننده در ماه اوت سال گذشته است.
بر اساس گزارش كام اسكار، مايكروسافت در سطح جهاني با 355 ميليون بازديدكننده در ماه ژوييه كه سه درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزايش نشان مي‌دهد، در برابر ياهو و گوگل برتري دارد در حالي كه ياهو 281 ميليون بازديدكننده داشت كه هفت درصد نسبت به سال گذشته كاهش يافته اما جي‌ميل با افزايش 22 درصدي و رسيدن بازديدكنندگانش به 185 ميليون نفر، به سرعت در حال رشد است.
21 شهريور 1389 - ايسنا-


منبع این مقاله : سینا کامپیوتر
http://www.sinacomputer.ir

آدرس این مطلب :


INP_Nuke © IranNuke.com