GBCC08
تاریخ : شنبه، 2 آذر، 1387
موضوع : اخبار


در هفتم اکتبر گردهمایی تحت عنوان Gigabyte Channel Conference 2008 در شهر کوالامپور کشور مالزی از طرف کمپانی گیگابایت برگزار شد که با حضور چند تن از مدیران ارشد گیگابایت و مدیر عامل شرکت آواژنگ و تعدادی از نمایندگان منتخب گیگابایت از ایران همراه بود. سینا کامپیوتر به عنوان یکی از نمایندگان فعال در زمینه فروش و پشتیبانی از محصولات گیگابایت در آنجا حضور داشت.

ابتدا در این کنفرانس جناب آقای جیمز لو مدیر فروش گیگابایت صحبت هایی پیرامون وضعیت حال حاضر گیگابایت در بازار جهانی و همینطور ایران کرد و بعد به معرفی جدیدترین تکنولوژی مادربورد های گیگابایت تحت عنوان Ultra Durable 3 کردند که برای اولین بار این تکنولوژی معرفی شد و در مادربورد های آینده این کمپانی از آن استفاده می شود. در ادامه آقای لو به سئوالات نمایندگان جواب دادند و همینطور بحث هایی پیراموون تکنولوژی های مختلف بین مهمانان شد که پربار شدن هرچه بیشتر جلسه را به همراه داشت.

در ادامه جناب آقای جلیلیان مدیر عامل شرکت آواژنگ مسائلی در مورد بازار ایران و مشکل ها و راهکارها ارائه دادند و بعد از آن تندیسی از طرف گیگابایت به آقای جلیلیان به پاس زحمت های زیاد و عملکرد خوبی که در فروش و پشتیبانی گیگابایت در ایران داشتند تقدیم شد. سپس  مدیریت  شرکت سینا کامپیوتر مفتخر به اخذ Certificate از طرف گیگابایت شد که برای مجموعه ما افتخار بزرگی می باشد.آقای جیمز لو مدیر فروش گیگابایت

سمت راست خانم دوری پنگ مدیر فروش خاورمیانه و چپ خانم ورونیکامنبع این مقاله : سینا کامپیوتر
http://www.sinacomputer.ir

آدرس این مطلب :


INP_Nuke © IranNuke.com