Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی
منوی اصلی
 خانه

 منوی اصلی
 ارسال خبر
 جستحو
 بهترینهای سایت
 منوی کاربری
 آرشیو مطالب
 دانلود
 دریافت فایل
 لینک ها
 نظر خواهی
 نظرسنجی ها
 معرفی به دوستان
 آمار سایت


جستجو




وضعیت کاربران
در حال حاضر 39 مهمان و 0 کاربر در سایت حضور دارند .

خوش آمدید ، لطفا جهت عضویت در سایت فرم مخصوص عضویت را تکمیل نمائید .


Random Headlines

شبکه
[ شبکه ]

·تست فلوک چیست؟
·تـاریـخـچـه ایـنـتـرنت در دنـیـا و ایـران
·facebook
·با اینترنت یک گیگابیتی چه کار می شود کرد؟
·DSLAM چیست و چگونه کار میکند ؟
·انواع خطوط مخابراتي
·ترفند های جستجو در گوگل!
· تکنولوژی WiMAX چیست ؟
·معماری شبكه ‌اینترنت پرسرعت ADSL


پشتیبانی آنلاین


تبلیغات

Rock Music


Physics World


oemgroup

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت


اطلاعات شخصی: saeed

نام کاربری saeed
نام حقیقی سعید داورجو
ایمیل N/A
سایت N/A
شماره شناسایی در ICQ
نام شناسایی در AIM
شناسه عضویت در Yahoo Messenger
MSNM
مکان
تاریخ عضویت 18 مرداد 1388
شغل
علاقه
امضا خود را براي پيشرفت مردم ارزاني دار تا مردم پشتيبان تو باشند

دياکو نخستين فرمانرواي ايران
728سال پيش از ميلاد
اطلاعات بیشتر
آخرین دیدار چهارشنبه 28 مهر 1400 9:52:53
وضعیت حضور آفلاین


شما عضو رسمی این سایت نمی باشید : سینا کامپیوتر.

saeed's 10 نظریه اخیر:
  • Re: فلش دیسک TAKEMS
  • Re: معماری شبكه ‌اینترنت پرسرعت ADSL
  • Re: تاریخچه مخرب ترین ویروس های کامپیوتری

  • saeed's 10 ارسال خبر اخیر:
  • نسل جدید کارت‌های گرافیک‌ AMD
  • چاپ طرح های گرافیکی
  • کارت گرافیک GTX 760 گیگابایت در بازارهای ایران
  • تغییرات بزرگ دنیای PC در سال 2012
  • معرفی الترابوک گیگابایت X11
  • Intel® Smart Response چیست و فعال سازی آن چگونه است؟
  • یکی از بهترین ها از سری Z68 - بررسی مادربرد GA-Z68
  • ورود به دنیای سه بعدی با ویوسونیک VX2268wm
  • کامپيوتر، بي‌واسطه ( آینده کامپیوتر )
  • HDMI
  • نظرسنجی
    از چه طریق با سایت آشنا شدید؟

    از طریق دوستان
    تبلیغات در سایتهای دیگر
    جستجو دراینترنت
    فروشگاه سینا کامپیوتر



    نتایج
    نظرسنجی ها

    تعداد آراء: 194
    نظرات : 0


    ورود به سایت
    نام کاربری

    رمز عبور

    چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امکانات مخصوص کاربران استفاده کنید .


    پیامهای کوتاه
    پیامهای گذشته   
     


    مطالب قدیمی
    Saturday, September 29
    · معرفی الترابوک گیگابایت X11
    Saturday, August 18
    · کسپرسکی فارسی شد
    Monday, June 25
    · مجموعه نرم‌افزاری آفیس را برای آیپد!!
    Thursday, June 21
    · اطلاعیه فروش تجهیزات مازاد
    Wednesday, June 20
    · ادغام فیس‌بوک در موتور جستجو مایکروسافت
    Thursday, June 14
    · گوگل مجموعه نرم‌افزاری QuickOffice را از آن خود ک
    Monday, June 11
    · اینترنت اکسپلورر 10، با قابلیت عدم رهگیری
    Friday, June 08
    · محصولاتی که استیو جابز نتوانست تکمیل کند
    · مسابقه گوشی های هوشمند و تبلت ها
    Tuesday, April 10
    · تکنولوژی بلوتوث
    Saturday, March 03
    · فن آوری نمایش ۳ بعدی
    Saturday, January 14
    · اینترنت ملی یا شبکه ملی اطلاعات؟
    Sunday, January 01
    ·
    Friday, December 16
    · فاکسکان، شرکتی متفاوت‌تر از تصور
    Thursday, November 24
    · دلایل نوسانات قیمت هارد دیسک
    Monday, November 07
    · Intel® Smart Response چیست و فعال سازی آن چگونه است؟
    Thursday, October 13
    · یکی از بهترین ها از سری Z68 - بررسی مادربرد GA-Z68
    Wednesday, September 21
    · آخرین نسخه IDM v6.07
    Tuesday, September 06
    · ورود به دنیای سه بعدی با ویوسونیک VX2268wm
    Saturday, September 03
    · انتشار آمار و ارقام جدید درباره ی كاربران گو
    Friday, August 19
    · AMD به میزبانی انویدیا می رود
    Thursday, July 28
    · معرفی اولین APU لانو برای کامپیوترهای دسکتاپ
    Sunday, June 12
    · کولاک جی اسکیل در کامپیوتکس
    Saturday, June 04
    · تـاریـخـچـه ایـنـتـرنت در دنـیـا و ایـران
    Saturday, May 21
    · طرز كار و خطرات تلویزیون های سه بعدی
    Wednesday, April 13
    · کامپيوتر، بي‌واسطه ( آینده کامپیوتر )
    Tuesday, March 15
    · سال نو مبارک
    Tuesday, March 08
    · شمارش معکوس برای اینترنت اکسپلورر ۶
    Wednesday, February 02
    · پردازنده‌هاي جديد سري Core سندي بريج
    Saturday, January 15
    · پر سرعت ترین اَبـَررایانه جهان

    مطالب قدیمی تر


    محصولات

    Gigabyte


    AMD


    AMD


    AMD


    AMD


    AMD


    AMD


    AMD


    AMD



    سبزوار - میدان نجارآباد - خیابان انقلاب - بین انقلاب 6 و میدان - پلاک 224 کد پستی: 9618645766
    تلفن فروشگاه : 44661090 (3 خط) تلفن دفتر : 44661091 تلفکس : 44641814 - 051
    sinacomputer@gmail.com